Wanderlust Uncategorized ایان کالاگان: داستان باشگاه لیورپول

ایان کالاگان: داستان باشگاه لیورپول

Categories:

ایان کالاگان در سال 1942 وارد لیورپول شد، این فرد جوان بودن لیورپول را تقویت کرد و همچنین توانست از لیورپول لذت ببرد. ایان کالاگان در طول 20 دهه فعالیت خود در باشگاه گلف، 857 بازی در مورد لیورپول را مستندسازی کرد، مستندات دقیقی که در آن امروزه، دارندگان آن‌ها در هر زمانی محتمل نیست.

کالاگان با در نظر گرفتن لیورپول به عنوان یک مبتدی احتمالی موافقت کرد و همچنین اولین حضور در کادر فنی خود را در زمان سال 1960 انجام داد، هر زمانی که لیورپول از جدایی بعدی لذت می برد، این فرد شروع به لذت بردن از درون کادر اولیه می کرد. از سال 1961 به بعد. در زمان  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد خاص سال 1962 مشاهده شد که لیورپول تقسیم بعدی در کلاس جهانی را بدست آورد و همچنین تبلیغات را به دست آورد که به تقسیم اولیه باز می گردد.

یان کالاگان با نام مستعار «کالی» در میان کارکنان لیورپول که معمولاً در تلاشی که از سطح متوسط ​​بعدی می‌آمد، شروع می‌کردند تا بتوانند زبان و همچنین برتری ورزشی اتحادیه اروپا را به دست آورند.
راجر لوک علاوه بر این، هر شغل شناخته شده ورزشی جهانی در مورد بریتانیای کبیر را به دست آورد، و همچنین در سال 1966 در بخش کارکنان سودآور Planet Pot بوده است، این فرد در هر یک از عناوین بازی های انگلستان در داخل رقابت ها لذت می برد و همچنین چند هدف را به ثمر رسانده است. از آنجایی که بریتانیای کبیر توانسته است جام خاصی را برای اولین و تنها لحظه شما به دست آورد. او اغلب به عنوان “سر” راجر نگاه از طرفداران لیورپول در شهرت شوالیه شما شناخته می شود، آنها احساس می کنند که این فرد تضمین شده است.

در سال 1969 و همچنین راجر لوک مسن از زمانی که کاستز شنکلی شروع به بازسازی کادر خود کرد و همچنین لوک به بولتون واندررز پیوست، اجازه داشت لیورپول را ترک کند. چندین فالوور احساس می‌کنند زمانی که ظرفیت خارق‌العاده هانت‌ها در نظر گرفته نشده بود، لیورپول نمی‌توانست به دستاورد خاصی که به دست آورده‌اند دست یابد و به حیوان خانگی شما کمک کند تا داستان واقعی لیورپول را تبدیل کند.

در فصل 64-1963 مشخص شد که لیورپول سوژه اولیه لیگ کوچک را به دست آورد و همچنین یک بار دیگر در فصل 66-1965، در مقابل لیدز ایالات متحده آمریکا در سال 1965، FA Pot سودآور بود.

ایان کالاگان را یک مرد واقعی می نامند، و همچنین این فرد در طول تقریباً تمام بازی هایش در مورد لیورپول به سادگی مرتب شده است. در ابتدا، کالاگان به عنوان یک بال وینگر از نظر میزان، قدرت و همچنین انتقال صحیح به خوبی شناخته شده بود، جایی که این فرد چندین هدف را در رابطه با همکاری ایان سنت دیوید و همچنین راجر لوک توسعه داد.

پس از آن، کالاگان در داخل کار خود مشکوک به هر عملکرد خط میانی بود، پس از آسیب‌های مضر شغلی در طول سال‌های 1970-1971، جایی که این فرد در گذشته در کادرفنی با مشکل مواجه شد، و به نکات زیادی اشاره کرد که این فرد از آن لذت می‌برد. به مراتب بهتر است زیرا عملکرد در مقایسه با او که قبلاً درست قبل از آن تکمیل شده بود.

بسیاری بر این باورند که فصل 74-1973 بهترین بازی کالاگان با لیورپول بوده است، هر زمان که این فرد یک بار دیگر به آنها کمک کرد تا جام حذفی خاص را به دست آورند و همچنین به این فرد ورزشکار خاصی با توجه به شایستگی سال داده شد، و همچنین در نهایت یک MBE عالی به او داده شد. با توجه به شرکت های او که بتواند ورزش کند.

با این وجود، کار کالاگان با لیورپول قطعاً بالاتر از این نبوده است، با 34 سالگی این فرد به لیورپول کمک کرد تا موضوع لیگ کوچک خاص و همچنین پوت یوفا را در سال 1976 به دست آورد، همچنین در زمان پیگیری سال، لیگ کوچک خاص را به دست آورد، و همچنین دیگ اتحادیه اروپا در ابتدا در رابطه با گذشته تاریخی لیورپول است.

ایان کالاگان می‌توانست از فصل دیگری از سال در مورد لیورپول لذت ببرد، و همچنین در زمان سال 1978 مشاهده شد که لیورپول جام اتحادیه اروپا را حفظ می‌کند. در ماه های پاییز در مورد 1978، یان کالاگان در نهایت هنوز لیورپول را ترک کرد، هر زمان که این فرد به سوانسی متروپلیس پیوست، درست پس از 857 بازی باورنکردنی و همچنین 69 هدف. یک داستان واقعی لیورپول.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *